Projektowanie katalogu stron

December 22, 2012 1:20 AMComments OffViews: 6

Nowy katalog stron www stawiamy, żeby być w stanie promować w wyszukiwarce inne witryny. Jednak gdy chcemy, żeby nasze seo katalogi stały się skuteczne oraz przekazały pozycjonowanej stronie www ogromną moc to powinniśmy je również promować.
Podczas promowania katalogu seo powinniśmy skupić się przede wszystkim na linkowaniu z wartościowych witryn internetowych. Nie potrzebujemy wysokich miejsc na liście wyszukiwania na popularne słowa, ponieważ nie jest to celem stawiania seo katalogu. Mimo wszystko opłaca się gdy katalog ten jest wypozycjonowany na kilka, a nawet dwadzieścia i więcej mało popularnych fraz. Można więc powiedzieć, że najlepszą metodą promowania katalogu jak tak zwany Long Tail.
Jeśli zamierzamy udostępnić stworzony serwis pozostałym specjalistom SEO lub sprzedawać wpisy w nim to powinniśmy też postarać się o jego Page Rank. Mimo iż PR nie posiada już znaczącego wpływu na pozycje w wyszukiwarkach to ciągle jest ważny w przypadku katalogów. Jest tak, gdyż Page Rank to najszybszy sposób na ocenę mocy katalogu stron internetowych, choć nie najlepszy. Zyskanie dużego PR spowoduje, że nasz katalog będzie popularny.
W trakcie pozycjonowania seo katalogu należy także pamiętać, aby linkować nie tylko stronę główną katalogu, lecz też jego podstrony. Dobrze zadbać o linkowanie większości podstron, a jeśli nie posiadamy tego typu możliwości to przynajmniej podstron z reklamą naszej pozycjonowanej witryny internetowej. Dzięki temu działaniu zyskamy bardzo dużą moc dla promowanej witryny internetowej, na sto procent będzie ona lepsza niż zamieszczenie strony do setek zwykłych katalogów.

Tags:

Comments are closed

amazing online casino games